Een leeg canvas bij Marc & Diony – het plan van Driessen
Wat als je een huis laat bouwen, maar totaal nog niet nadenkt over de binnenkant? Dat is wat Marc & Diony uit Lieshout hebben gedaan. De architect is losgegaan op de buitenkant en heeft ervoor gezorgd dat de binnenkant van het huis geen kaders had. Geen beperkingen in iets, gewoon wit. Meubels van het vorige huis hadden ze nog, die konden in het nieuwe huis nog prima even staan. Basis was af, vanuit dat punt kon het verdere inrichten beginnen.
Op ontdekkingstocht
Het enige wat ze echt nodig hadden waren gordijnen, zeker voor de bovenverdieping. Zoals Marc het zelf zei hebben ze boven nogal ‘vervelende’ ramen. Schuine ramen waar je niet gelijk een standaard gordijntje voor kunt hangen. Zoektocht naar ‘rare’ gordijnen was begonnen. En na een aantal bezoekjes bij verschillende winkels, zijn ze toch voor een second opinion gegaan naar Thuisin Driessen. Met de winkel waren ze al een tijdje bekend. Zo’n 3 huizen terug zijn ze voor verf bij Thuisin Driessen geweest en eigenlijk zitten ze zo dichtbij, dan de keuze snel was gemaakt. Daarbij had Arno, van Thuisin Driessen, ook de beste oplossing voor de schuine ramen.




Thuisin Driessen
Thuisin Driessen bestaat dit jaar 25 jaar! En in die 25 jaar zijn ze dé speciaalzaak voor je complete woninginrichting in Beek en Donk en omgeving. Met Stefan en Arno aan het roer weet je zeker dat je, naast veel inspiratie, ook de beste adviezen krijgt over je woning. Van verf, behang, raamdecoratie, gordijnen, vloeren, meubels en accessoires; bij Thuisin Driessen kom je ogen te kort.
En geloof het of niet, maar Marc & Diony hebben het hele plan van Arno overgenomen. Inclusief zelfontworpen kastje. Het sloot gewoon volledig aan op hun wensen. Het voelt goed en ze voelden zich thuis met het plan, zeker na de uitwerking hiervan.
Wat heeft Thuisin Driessen precies gedaan?
Arno heeft gekozen voor schuine shutters (Jasno) en plissés (LOOKin) voor de lage ramen. Het geheel is strak en past perfect bij de pvc vloer (Moduleo Mountain Oak) die ze gelijk hebben uitgekozen. Want laten we niet vergeten, door alleen langs te gaan voor de ramen boven, hebben ze Arno een heel interieur plan laten maken. Al was het eigenlijk de ‘schuld’ van een bank voor in de woonkamer die ze in de winkel hadden gezien
Door die bank, in de kleur grijs/blauw, wilden ze toch meer kleur in hun witte huis. Volgens Marc was het zo wit, dat je er praktisch een zonnebril voor nodig had om er een rondje te lopen. Maar goed, kleur wilden ze, en laat Arno daar nu een heel plan voor gemaakt hebben.
Naast het missen van kleur in huis, hadden ze ook last van de akoestiek in huis. Gordijnen (Kendix) zijn altijd een goede oplossing, maar Arno heeft iets creatiefs bedacht. Een mos-wand aan de muur, wat naast kleur ook de weerkaatsing van het geluid reduceert.